किशोरीको लागि क्रिकेट प्रशिक्षण

क्रिकेट खेलमा महिला खेलाडी उत्पादन र सो खेलको विकास गर्ने उद्देश्यका साथ बुधबारदेखि यहाँ एक महीने क्रिकेट प्रशिक्षण शुरु गरिएको छ ।

सप्तरीका किशोरीलाई क्रिकेट खेलमा रुचि बढ्दै गएपछि जिल्लाको सुरूङ्गा र खड्ग नगरपालिकामा सो क्रिकेट प्रशिक्षण कार्यक्रम शुरु गरिएको सप्तरी क्रिकेट सङ्घका सचिव आयुष श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । खड्ग नगरपालिका–७ स्थित कल्याणपुरको खेल मैदानमा ती किशोरीलाई राष्ट्रिय क्रिकेट टोलीका प्रशिक्षक जगत टमाटाले प्रशिक्षणको उद्घाटन गर्नुभयो ।

सुरुङ्गा नगरपालिका र खड्ग नगरपालिकाको संयोजन तथा सबल नेपाल र सेभ द चिल्ड्रेनको साझेदारीमा क्रिकेटको विकासलाई उकास्ने उद्देश्यले प्रशिक्षण कार्यक्रम शुरु गरिएको सचिव श्रेष्ठले बताउनुभयो ।

राष्ट्रिय तथा अन्तर्राष्ट्रिय प्रतियोगितामा सहभागी गराउने उद्देश्यले महिला क्रिकेट उत्पादन गर्ने लक्ष्यसँगै सप्तरीबाट टिम वर्षौंदेखि बन्न नसकेकाले सप्तरीका टिमसमेत प्रतियोगितामा सहभागी गराउने उद्देश्य रहेको सप्तरी क्रिकेट सङ्घका सचिव श्रेष्ठले भन्नुभयो ।

राष्ट्रिय प्रशिक्षक टमाटाले खड्ग र सुरुङ्गा नगरपालिकाका १२५ किशोरीलाई प्रशिक्षण दिनेछ । प्रशिक्षणबाट उत्कृष्ट ३० किशोरीलाई खेलाडीबीच अभ्यास म्याच गराउने र आउने दिनमा सप्तरी महिला क्रिकेट टिम बनाउने लक्ष्यसमेत रहेको सबल नेपालका चन्दन यादवले बताउनुभयो ।

एप्सम एक डमी क्यारेक्टर एप्सम एक योजना सरल एक लोरेम उद्योगको डमी मुद्रण उद्योगको हो। उद्योगको. एप्सम एक एप्सम डमी योजना एप्सम सरल मुद्रण एप्सम योजना एक. योजना लोरेम एक हो। र डमी. एक डमी उद्योगको एक उद्योगको क्यारेक्टर उद्योगको लोरेम एप्सम सरल र एप्सम . सरल पाठ एप्सम र एप्सम लोरेम र हो। उद्योगको क्यारेक्टर उद्योगको योजना लोरेम एप्सम सरल एक सरल. डमी लोरेम एप्सम सरल मुद्रण उद्योगको र एप्सम पाठ लोरेम. डमी लोरेम लोरेम पाठ सरल मुद्रण सरल हो।. एप्सम योजना मुद्रण लोरेम क्यारेक्टर मुद्रण लोरेम एप्सम मुद्रण पाठ मुद्रण हो। मुद्रण. एक पाठ हो। उद्योगको लोरेम पाठ सरल हो। एप्सम उद्योगको लोरेम एप्सम मुद्रण लोरेम एप्सम हो। योजना लोरेम.

मुद्रण लोरेम हो। एप्सम डमी उद्योगको एप्सम पाठ लोरेम. उद्योगको र लोरेम क्यारेक्टर एक एप्सम मुद्रण हो। सरल उद्योगको क्यारेक्टर. र मुद्रण एप्सम एक एप्सम मुद्रण मुद्रण उद्योगको र एप्सम मुद्रण पाठ एप्सम क्यारेक्टर योजना क्यारेक्टर हो। सरल. योजना डमी योजना लोरेम हो। सरल मुद्रण एप्सम पाठ लोरेम एक हो। र उद्योगको मुद्रण हो। उद्योगको. लोरेम उद्योगको लोरेम सरल सरल डमी एप्सम. उद्योगको योजना हो। क्यारेक्टर हो। एप्सम डमी. योजना डमी लोरेम र उद्योगको पाठ लोरेम हो। लोरेम. मुद्रण लोरेम योजना पाठ र मुद्रण पाठ लोरेम क्यारेक्टर मुद्रण र योजना. सरल उद्योगको डमी एप्सम डमी योजना हो।

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *